укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев виступив модератором на VII Щорічному форумі юрисконсультів

23.10.2019

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Комплексний захист бізнесу» на VII Щорічному форумі юрисконсультів, що відбувся 23 жовтня 2019 року в Києві.

В обговоренні експертами були порушені питання, що стосуються сучасних способів антирейдерського реагування.

«Рейдерські атаки набувають таких форм, що участь нечистих на руку юристів уже не обов’язкова, – зазначив Михайло Ілляшев. – Майно, як показує практика, може перереєструватися навіть без якихось підроблених документів».

Учасники обговорили місце юристів у системі корпоративної безпеки, питання захисту топ-менеджера компанії від кримінального переслідування, кримінального кодексу на службі у бізнесу, захисту персональних даних і онлайн-комерції, а також захисту нематеріальних активів на прикладі IP.

VІI Щорічний форум юрисконсультів — ключовий профільний захід року, який виступає платформою для спілкування та обміну професійним досвідом для представників органів державної влади, суддів, топ-менеджерів, партнерів провідних юридичних фірм, а також керівників юридичних департаментів. Завершила захід церемонія нагородження переможців рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України» за результатами незалежного дослідження видавництва «Юридична практика».

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія