укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Марія Коваль виступила на IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності

06.06.2019

Марія Коваль, адвокат практики інтелектуальної власності ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю «Вирішення доменних спорів в Арбітражному центрі ВОІВ» на IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності, що відбувся 5 червня в м. Києві.

У своїй доповіді Марія Коваль наголосила, що з 19 березня 2019 р. Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва надає послуги з вирішення спорів щодо доменних імен для домену .UA (Україна). Єдина політика вирішення доменних спорів (UDRP) з метою боротьби з кіберсквотингом була розроблена ВОІВ у 1999 р.

«Перевагами розгляду доменних спорів Центром ВОІВ з арбітражу та посередництва є швидкість, інтернаціональність сторін, вартість та відсутність необхідності присутності сторін», — зазначила Марія Коваль.

Учасники сесії обговорили питання, пов’язані із захистом прав на торговельні марки та географічні зазначення, особливостями реєстрації торгових марок у країнах Європейського союзу, протидією контрафакту.

Форум відвідали більше 250 юристів, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності, юрисконсультів, патентних повірених, судових експертів, суддів, представників державних органів. Захід організовано видавництвом «Юридична практика».

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія