укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков взяв участь у дискусії «Фінансові піраміди: чи спроможна держава захистити від них громадян та фінансову систему?»

15.08.2012

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», взяв участь в публічній дискусії «Фінансові піраміди: чи спроможна держава захистити від них громадян та фінансову систему?», яка відбулася 14 серпня 2012 року у прес-центрі ІА «Укрінформ».

Максим Копейчиков зазначив, що не обов’язково чекати закону «Про фінансові піраміди», щоб запобігти протиправним діям таких пірамід, як МММ. Якщо є факт заволодіння грошовими коштами шляхом обману або зловживання довірою, аферистів можна притягнути до відповідальності за статтею Кримінального кодексу «Шахрайство».

У заході також взяли участь радник голови Держспоживінспекції Михайло Стрельніков, начальник відділу конролю у сфері послуг Держспоживінспекції Олег Кобельков, директор юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков та ін.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія