укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков виступив модератором Building бізнес-практикуму «Спрощення дозвільної документації в будівництві. Останні зміни»

16.10.2012

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором Building бізнес-практикуму «Спрощення дозвільної документації в будівництві. Останні зміни», який відбувся 15 жовтня 2012 року в конференц-залі готелю «Опера».

Під час заходу експерти обговорили порядок виконання будівельних робіт при будівництві об’єктів, порядок введення в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, чинний порядок ліцензування робіт, відповідальність за порушення у сфері містобудування
.
У бізнес-практикумі взяли участь перший заступник голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Анатолій Григор, начальник управління дозвільних процедур ДАБІ України Олександр Сергієнко, начальник ІДАБК в м. Києві Сергій Кучер та ін.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія