укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков виступив модератором Building бізнес-форуму «Ринок житлової нерухомості в Україні: від будівництва до іпотечної угоди»

24.02.2012

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором Building бізнес-форуму «Ринок житлової нерухомості в Україні: від будівництва до іпотечної угоди», який проходив 22 лютого 2012 року в конференц-залі Президент Готелю.

Під час заходу експерти обговорили державні програми підтримки ринку житлової нерухомості, інвестиційні можливості Києва та інших міст-мільйонників України, пропозиції міської влади інвесторам, а також перспективи розвитку партнерських союзів банків і забудовників.

У бізнес-форумі взяли участь директор Агентства регіонального розвитку АРК Олексій Стародубов, комерційний директор компанії «НЕСТ» Костянтин Браво, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко та ін.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія