укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков виступив модератором Building бізнес-практикуму «Як узгодити проект в нових умовах?»

14.11.2011

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором Building бізнес-практикуму «Як узгодити проект в нових умовах?», який відбувся 11 листопада 2011 року в конференц-залі готелю «Опера».

Під час заходу експерти обговорили ефективність Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також нові правила узгодження проектів в Україні. Максим Копейчиков зазначив, що передбачена Законом «ідеальна модель» на практиці реалізується менше ніж півроку, тому певні складнощі залишилися, проте оцінка Закону в цілому, безумовно, позитивна.

У бізнес-практикумі взяли участь голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олександр Рибак, начальник Управління організації та проведення контрольних перевірок будівництва об’єктів ДАБІ України Інна Цуканова, начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві Сергій Кучер та ін.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія