укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Київський офіс ЮФ «Ілляшев та Партнери» переїхав до нової будівлі

04.02.2009

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» на початку лютого переїхала в новий офіс у Києві. Новий офіс знаходиться за адресою вул. Кудрявська, 11.

Новий офіс займає окремий будинок. На чотирьох поверхах розмістилися всі адвокати і юристи, а також адміністративно-технічний персонал.

Офіс обладнаний по останньому слову техніки для забезпечення максимальної зручності обслуговування клієнтів фірми і є черговим кроком реалізації стратегії розвитку компанії.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 р. Серед спеціалізацій фірми – корпоративне, податкове, трудове, повітряне право, представництво в судах, міжнародних арбітражах та ін. ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси більш ніж 350 організацій і приватних осіб в Україні й за кордоном. Фірма рекомендована міжнародними рейтингами The Global Counsel, The European Legal 500, Chambers, International Financial Law Review.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія