укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ірина Кириченко виступила на XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми інтелектуальної власності»

14.09.2010

Юрист юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Ірина Кириченко виступила на XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми інтелектуальної власності», яка відбулася 6-10 вересня 2010 року в Ялті.

Доповідь Ірини Кириченко на тему «Національні особливості захисту прав на інноваційні лікарські засоби: теорія і практика» прозвучала в рамках другого дня Конференції.

Організатором Конференції виступив зокрема Державний департамент інтелектуальної власності МОН України. На Конференції обговорювалися такі актуальні питання, як формування ринку інтелектуальної власності в Україні, розвиток нормативно-правової бази, перспективи застосування медіації у сфері інтелектуальної власності, проблеми і перспективи розвитку авторського права і суміжних прав в Україні тощо

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія