укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ірина Кириченко взяла участь у V Міжнародному Форумі «Інтелектуальна власність – XXI століття»

24.04.2012

Ірина Кириченко, патентний повірений України, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», взяла участь у V Міжнародному Форумі «Інтелектуальна власність – XXI століття», який відбувся з 17 по 20 квітня 2012 року в Москві.

Форум проводився під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності: у 2012 році особлива увага була приділена творцям та інноваторам, винахідливість і майстерність яких змінили традиційні стереотипи, відкрили нові горизонти в культурі, науці і техніці (provisionary innovators).

Організаторами виступили Торгово-промислова палата Російської Федерації, Євразійська економічна комісія, Державна Дума, Рада Федерації, Міністерство культури Російської Федерації, Міністерство освіти і науки Російської Федерації, Федеральна служба інтелектуальної власності, Федеральний інститут промислової власності та багато інших.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія