укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ірина Кириченко виступила з доповіддю на Аптечному саміті України-2016

02.12.2016

Ірина Кириченко, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», Патентний повірений України, виступила з доповіддю в фокус-дискусії на тему: «Охорона здоров’я 2017. Реформи системи та забезпечення ліками» на Аптечному саміті України-2016, що проводився ГО «Аптечна професійна асоціація України» 01 грудня 2016 року в конференц-холі «Космополіт» в Києві.

«Гарячою темою» саміту стали прийняті Урядом 9 листопада постанови № 862 «Про державне регулювання цін на лікарські засоби» та № 863 «Про введення відшкодування вартості лікарських засобів».

За словами Ірини Кириченко, викликає занепокоєння те, що до цих пір не винесено на обговорення порядок розрахунку ціни, адже він має пройти громадське обговорення, яке триватиме місяць.

Цього року Аптечний саміт України зібрав близько 200 представників фармацевтичної спільноти, регуляторних органів, юридичних компаній, професійних організацій і традиційно став майданчиком для діалогу та обміну досвідом і думками.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія