укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ірина Кириченко виступила на науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми захисту прав інтелектуальної власності в судовому порядку»

30.06.2011

Ірина Кириченко, патентний повірений, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила на науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми захисту прав інтелектуальної власності в судовому порядку», що відбувся 30 червня 2011 року в Інституті інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Києві.

Організаторами семінару виступили Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з Державною службою інтелектуальної власності України. Семінар зібрав понад 30 учасників, серед яких керівники провідних юридичних, патентно-юридичних, адвокатських фірм та агенцій, патентні повірені, фахівці з питань інтелектуальної власності вищих навчальних закладів та судові експерти різних галузей юриспруденції.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія