укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила партнером V Щорічної конференції корпоративних юристів

20.04.2012

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила партнером V Щорічної конференції корпоративних юристів (юрисконсультів), організованою Асоціацією правників України, яка відбулася 20 квітня 2012 року в конференц-залі Президент Готелю.

Конференція корпоративних юристів зібрала провідних фахівців у галузі права, юрисконсультів та голів юридичних департаментів найбільш відомих та успішних компаній України.

Учасники мали змогу довідатися про те, як мінімізувати ризики сторін при купівлі об’єктів нерухомості, про практичні аспекти реорганізації господарських товариств, а також про декриміналізацію податкових злочинів, шляхи приведення внутрішніх процесів компанії з обробки персональних даних у відповідність до нових вимог законодавства.

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором третьої сесії, присвяченої обробці персональних даних.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія