укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Суд: Українська держкомпанія не сплачуватиме російській держкомпанії ЗАТ «Інтер РАО ЄЕС» 190 млн гривень

27.09.2018

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси Державного підприємства «Укрінтеренерго», домоглася у Подільському районному суді м. Києва відмови у визнанні та виконанні на території України арбітражного рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП Російської Федерації з «Укрінтеренерго», ухваленого на користь російської держкомпанії ЗАТ «Інтер РАО ЄЕС».

«Спір стосується постачання російської електроенергії на територію Луганської та Донецької областей у 2014-2015 роках. Суд повністю відмовив у задоволенні клопотання «Інтер РАО ЄЕС» і постановив, що українське держпідприємство не повинно виплачувати 190 млн грн на користь російського монополіста, – заявив Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми були переконані у бездоганності правової позиції «Укрінтеренерго» у цій справі, і раді справедливому та неупередженому вирішенню спору».

Раніше «Ілляшев та Партнери» представляли інтереси «Укрінтеренерго» у російському арбітражному суді при визнанні рішення МКАС при ТПП України проти компанії «Руснафтовидобування» і домоглися винесення судового акту на користь «Укрінтеренерго». ».

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія