укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до шорт-листа на премію the Lawyer European Awards 2016

21.01.2016

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до шорт-листа на премію the Lawyer European Awards 2016 в номінації «Юридична фірма року: Росія, Україна та СНД». Премія присуджується британським тижневиком The Lawyer.

lawyer-european-logoЦього року фокус дослідження спрямований на міжнародні проекти та ініціативи, а також виходи на нові ринки. Нагадаємо, офіс ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Москві було відкрито в березні 2015 року. Офіс надає консультації з права Російської Федерації, зокрема, у сфері вирішення спорів (судова та арбітражна практики), а також з питань корпоративного, банківського, земельного і трудового права. Московську команду Фірми, що складається з 7 юристів та адвокатів, очолює Володимир Захаров.

Результати дослідження будуть оприлюднені на церемонії the Lawyer European Awards 2016 9 березня 2016 року в Лондоні.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» вперше увійшла до числа номінантів на нагороду «Юридична фірма року: Україна та СНД» в 2013 році.

Щорічна премія The Lawyer European Awards заснована англійським спеціалізованим тижневиком The Lawyer і є однією з найбільш престижних у міжнародному юридичному співтоваристві.

Британський тижневик The Lawyer для юристів та юрисконсультів з бізнес права вперше був опублікований у 1987 році. Журнал входить до групи Centaur Media plc.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія