укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» стала юридичним партнером Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine)

05.07.2011

У червні 2011 року ЮФ «Ілляшев та Партнери», одна з провідних юридичних фірм України, стала юридичним партнером Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

ICC Ukraine – перший Національний комітет Міжнародної торгової палати на території країн СНД, який отримав дозвіл на своє утворення у 1998 році одностайним рішенням Світової Ради ICC. На сьогодні таких національних комітетів – 4 (Україна, Литва, Росія, Грузія).

Міжнародна торгова палата (International Chamber of Commerce) – незалежна некомерційна міжнародна організація, яка сприяє вирішенню найбільш актуальних проблем, що постають перед бізнесом. Створена в 1919 році, нині об’єднує тисячі підприємств, асоціацій і компаній із 140 країн світу. ІСС тісно взаємодіє з такими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк та інші, будучи для них колективним консультативним органом.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія