укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» найкраща серед юридичних компаній в галузі фармацевтики і транспорту згідно з журналом «ГVардія»

01.06.2011

ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана найкращою юридичною компанією в галузі фармацевтики і транспорту. Такі результати опублікував рейтинговий журнал «ГVардія» (ВД «Галицькі Контракти»). «Ілляшев та Партнери» також посіла провідні позиції у сфері енергетики, страхування, телекомунікацій, нерухомості, фінансів, цінних паперів та агропромислового комплексу.

Рейтинг переваг українського бізнесу у споживанні юридичних послуг складено на основі анкетування провідних підприємств України, включених до рейтингу «ГVардія. 500 найбагатших компаній України – 2010». Основними критеріями відбору були репутація, рекомендації партнерів по бізнесу, досвід в певній галузі права, рейтинги, інформація в ЗМІ.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія