укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» краща юридична компанія в сферах енергетики, фармацевтики і транспорту згідно журналу «ГVардія»

05.06.2012

ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана кращою юридичною компанією в сферах енергетики, фармацевтики і транспорту. Такі результати опублікував рейтинговий журнал «ГVардія» (ВД «Галицькі Контракти»).

«Ілляшев та Партнери» також займає провідні позиції в банківській сфері, сфері страхування, телекомунікацій, нерухомості, цінних паперів та агропромислового комплексу.

Рейтинг переваг українського бізнесу в споживанні юридичних послуг складений на основі анкетування провідних підприємств України, які увійшли до рейтингу «ГVардія 500» 2011 року. Список також було доповнено компаніями з топ-50 провідних юридичних фірм України 2011 року за версією газети «Юридична практика» та ВД «Коммерсант-Україна», а також юрфірмами, що увійшли до дослідження «В2В. Рішення для бізнесу – 2011» Української інвестиційної газети.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія