укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» увійшла до трійки лідерів ринку в рейтингу «Юридичної Газети»

21.12.2018

ЮФ «Ілляшев та Партнери» посіла 3 місце в щорічному незалежному дослідженні «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2018».

Основними критеріями ранжування юрфірм-лідерів ринку були показник річного сукупного доходу компаній і показник ефективності компанії – співвідношення доходу до загальної кількості юристів компанії).

У галузевому рейтингу ЮФ «Ілляшев та Партнери» посіла 1-е місце в практиках міжнародного права/ЗЕД, транспортного права/авіації, та увійшла до списку ТОП-5 юридичних фірм у сфері судової практики, міжнародного арбітражу, кримінального права та процесу, банкрутства і реструктуризації.

Щорічне дослідження «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України» проводиться «Юридичною Газетою». Рейтинг видається українською мовою і представляє провідні юридичні фірми України у ключових галузях права. Респондентами дослідження є юридичні компанії України. Опитування відбувалось шляхом анкетування. У 2018 року в дослідженні взяли участь більше 150 юридичних фірм України.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія