укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих роботодавців юридичного ринку України

01.06.2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до п’ятірки кращих роботодавців у сфері юриспруденції за результатами щорічного дослідження «Рейтинг роботодавців України – 2019/2020» міжнародного кадрового порталу grc.ua (раніше – HeadHunter Україна).

«Ілляшев та Партнери» входять до топ-5 кращих роботодавців з 2017 р., коли «Рейтинг роботодавців України» було вперше складено відносно юридичного ринку України.

Дослідження проходило двома хвилями: з вересня по грудень 2019 р. та з грудня по лютий 2020 р. у формі онлайн опитування серед 844 і 2631 респондентів відповідно.

«Рейтинг роботодавців» є відображенням настроїв пошукачів. Мета даного дослідження – виявити, що в українських роботодавців є найважливішим для пошукачів, на що вони звертають увагу при виборі компанії, які професії приваблюють. Цільова аудиторія – активні пошукачі: студенти, молоді спеціалісти с досвідом роботи 1-2 роки, кандидати з досвідом роботи більше трьох років. У рейтингу присутні більше 450 компаній з 19 галузей

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія