укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Chambers Global 2014: ЮФ «Ілляшев та Партнери» – перша в практиці вирішення спорів

17.03.2014

ЮФ «Ілляшев та Партнери» знову очолила рейтинг за результатами нещодавно опублікованого дослідження Chambers Global 2014 і отримала високе визнання у сфері вирішення спорів (1 Місце) в Україні. Крім того, юристи фірми отримали високе особисте визнання і численні позитивні відгуки клієнтів.

Chambers Global 2014:

«Роман Марченко бере активну участь у судових і арбітражних розглядах і його консультації «завжди своєчасні». Згідно з іншими джерелами, він є «дуже надійним». Михайло Ілляшев є провідним практикуючим юристом і шанованим судовим юристом. Експерти називають його «цілеспрямованим» і досвідченим фахівцем.» Разом з Chambers Global, ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендують провідні дослідницькі компанії та спеціалізовані юридичні довідники. Згідно з дослідженням «50 провідних юридичних фірм України 2012», проведеним «Юридичною практикою» спільно з бізнес-виданням «Комерсант-Україна», з 50 найбільших судових справ 2012 року, 24 справи провела юридична фірма «Ілляшев та Партнери».

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія