укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник The Kraft Heinz Company в Росії

13.08.2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» забезпечує супровід The Kraft Heinz Company, одного з найбільших виробників продуктів харчування у світі, з питань ведення бізнесу в Росії.

Над проектом працює команда «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера, керівника Московського офісу фірми Володимира Захарова.

The Kraft Heinz Company – американський продовольчий концерн, створений після злиття продуктових гігантів Kraft Foods Inc. та H.J. Heinz Company у 2015 році. Сьогодні Kraft Heinz є п’ятим за величиною виробником харчових продуктів і напоїв у світі, в портфоліо компанії – більше 200 брендів, включаючи всесвітньо відомі соуси Heinz та крем-сир Philadelphia. Близько 40 брендам Kraft Heinz вже понад 100 років. Сім брендів Kraft Heinz щорічно отримують понад 1 мільярд доларів доходу. Продукція концерну реалізується в 190 країнах світу. Концерн займає 115 місце у рейтингу Fortune 500 2019.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія