укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Керуючому партнерові юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайлу Ілляшеву присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України»

22.12.2009

Керуючому партнерові юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайлу Ілляшеву Указом Президента України* присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала велику кількість резонансних справ. Серед останніх – представництво російської компанії «Altimo» у спорі з норвезькою «Telenor group» щодо управління ЗАТ «Київстар», представництво ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» у справі щодо спроб її ліквідації за позовом НАК «Нафтогаз України».

Почесне звання присвоєно Михайлу Ілляшеву за «розбудову правової держави, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод громадян», як йдеться в Указі.

Довідка. «Заслужений юрист України» — почесне звання України, яке присвоюється Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється юристам, які працюють у органах державної влади та органах місцевого самоврядування, прокуратури, юстиції, державної безпеки, внутрішніх справ, адвокатурі, на підприємствах, в установах, організаціях, за значний внесок у розбудову правової держави.

* Указ Президента України від 18 грудня 2009 р. № 1072/2009 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня адвокатури».

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія