укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих роботодавців юридичного ринку України за версією HeadHunter

31.01.2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла в ТОП-5 роботодавців у сфері юриспруденції за результатами щорічного дослідження «Рейтинг роботодавців України – 2018» міжнародного кадрового холдингу HeadHunter Україна.

HeadHunter Україна досліджував думку українських претендентів, щоб визначити, як вони вибирають роботодавців, і кого з них вважають найбільш привабливими. Дослідження роботодавців у сфері юриспруденції кадровий холдинг поводить з 2017 року.

«Ілляшев та Партнери» другий рік поспіль утримує позиції в п’ятірці кращих роботодавців ринку, – коментує Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Минулий рік був стратегічно важливий для нас – він супроводжувався інтенсивним зростанням команди і розширенням партнерського складу фірми. Ми пишаємося нашим колективом, і дуже вдячні претендентам та журі за високу оцінку нашого підходу до побудови відносин із співробітниками й атмосфери в колективі».

Під час трьох хвиль опитування претендентів у рамках щорічного дослідження «Рейтинг роботодавців України», який проходив на порталі HeadHunter Україна з 18 вересня до 16 грудня 2018 року, вивчалася позиція претендентів. Вони визначили низку компаній з різних професійних сфер та різних областей країни, у такий спосіб сформувавши список для участі в «Рейтингу роботодавців України». В рамках третьої хвилі по кожному галузевому списку голосували експерти:

  1. Юрій Зеленін, виконавчий директор бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу»;
  2. Михайло Колісник, професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS);
  3. Марина Маковій, генеральний директор HeadHunter Україна;
  4. Олександр Полянчук, керуючий партнер Alex Polin Executive Search;
  5. Катерина Скибська, генеральний директор Dopomoga Group, Ukraine and Moldova;
  6. Сергій Кравченко, заступник голови Державної служби зайнятості України;
  7. Андрій Кривокоритов, засновник і СЕО групи компаній «Брейн Сорс Інтернешнл».

Експерти брали до уваги рівень плинності кадрів, наявність офіційного працевлаштування з першого дня, рівень заробітних плат стосовно ринку, регулярність виплат, наявність бонусних систем, особи керівників та їхню репутацію, графік роботи, овертайми, перспективи розвитку і зростання, перспективи компанії в цілому, атмосферу всередині колективу.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія