укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Chambers Europe 2020 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

13.03.2020

Третій рік поспіль юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолює рейтинг Chambers Europe у сфері вирішення спорів в Україні, ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. Згідно з результатами міжнародного дослідження Chambers Europe 2020, опублікованого 12 березня 2020 року, ЮФ «Ілляшев та Партнери» була котрий рік поспіль високо оцінена у практиках конкурентного/антимонопольного права, міжнародного вирішення спорів, трудового права, інтелектуальної власності та реструктуризації/банкрутства.

Вирішення спорів
Вирішення спорів в Україні (Band 1)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 1) і Михайло Ілляшев (Band 2)
Міжнародне вирішення спорів (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 2)
Економічні злочини (Інші провідні компанії)

Чим відома команда
Відома сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями в області вирішення комерційних спорів. Команда особливо активна у сфері вирішення спорів, що стосуються відшкодування корпоративної, договірної та основної заборгованості, а також у наданні допомоги у справах за участю державних органів та банків. Також бере участь у транскордонних спорах та міжнародному арбітражі, має значний досвід у комерційних арбітражних провадженнях. Відзначена практика захисту у справах щодо економічних злочинів, що розвивається. Заслуговує уваги активність фірми в корпоративних спорах та захисті великих бізнесменів проти обвинувачень у присвоєнні чужого майна та розтратах. Активно звертається до ЄСПЧ у спорах, пов’язаних з ймовірним порушенням права власності.

Сильні сторони
Джерела одноголосно визнають команду однією з кращих у практиці вирішення спорів в Україні.
Опитані визнають комерційний підхід команди, при цьому джерело стверджує, що юристи пропонують “хороші рішення і дають результати”.

Ключові юристи
Михайло Ілляшев, шанований професіонал у цій галузі, заслуговує похвали за свою визначну судову практику. “Він дуже досвідчений партнер і я, безумовно, рекомендую великим компаніям працювати з ним”, сказав один клієнт, у той час як інший відзначив його сильні презентаційні навички. Також його часто залучають у якості незалежного експерта для участі в арбітражних міжнародних спорах.
Лідер ринку, Роман Марченко славиться у цій галузі своєю експертизою як у вирішенні спорів в Україні, так і в міжнародних судах. “Він дуже гарно знає судовий процес”, зазначило джерело. Його завидна компетентність включає у себе роботу в якості арбітра.

Трудове право (Band 3)
Ключові юристи: Леонід Гілевич (Up and coming)

Чим відома команда
Відзначена своєю експертизою у трудових спорах. Також консультує з питань комплаєнсу, захисту персональних даних та виплат робітникам, має значний досвід роботи із звільненням керівників і трудовими договорами. Серед клієнтів – промислові, транспортні, технологічні та медіа компанії. Команда також представляє інтереси приватних осіб у трудових спорах.

Ключові юристи
Леонід Гілевич консультує міжнародний бізнес з усіх питань українського трудового права. Клієнт описує його як “вищою мірою оперативного і прагматичного”, додаючи, що “працювати з ним – одне задоволення”.

Конкурентне/Антимонопольне право (Band 4)
Ключові юристи: Олександр Фефелов (Band 4)

Чим відома команда
У цьому році практика увійшла до рейтингу у зв’язку зі зростаючим визнанням на ринку і за результатами позитивних відгуків. Представляє клієнтів в антимонопольних органах у розслідуванні ймовірних випадків зловживання домінуючим становищем та антиконкурентних узгоджених дій. Крім того, надає допомогу в отриманні дозволу на злиття. Консультує будівельні, транспортні, морські компанії, сектор роздрібного продажу та інвестування.

Сильні сторони
“Вони слухають клієнта і досягають результату. Фірма визначає рішення, а не проблеми”, зазначив клієнт.

Ключові юристи
Олександр Фефелов відомий своїм досвідом у вирішенні спірних питань з конкурентного та антимонопольного права. Він супроводжує справи щодо зловживання домінуючим становищем, недобросовісної конкуренції та злиття.

Інтелектуальна власність (Band 3)
Ключові юристи: Ірина Кириченко (Band 3), Олександр Падалка (Band 4)

Чим відома команда
Зростаюча команда відома представництвом інтересів та консультуванням клієнтів з Росії, Австрії, Кіпру та України. Сильна експертиза у сфері фармацевтики. Активна як у реєстрації патентів та торговельних марок, так і в судових спорах. Консультує з питань підробки та незаконного розповсюдження медикаментів.

Ключові юристи
Ірина Кириченко поєднує свій ступінь в органічній хімії та практику у сфері інтелектуальної власності, консультує клієнтів у сфері фармацевтики. Вона бере участь у справах щодо захисту патентів, реєстрації торговельних марок та медичних товарів. Є адвокатом та патентним повіреним.
Олександр Падалка, після закінчення роботи в ЮФ «Саєнко Харенко», приєднався до команди ЮФ «Ілляшев та Партнери» у кінці 2019 року. Він увійшов до рейтингу на підставі позитивних відгуків ринку. Займається спорами у сфері інтелектуальної власності, у тому числі щодо порушення торгових марок.

Реструктуризація/Банкрутство (Band 3)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда
ЮФ відома своєю сильною практикою у сфері банкрутства і високо оціненою командою у судовій практиці, а також активністю у спорах щодо проблемних активів. Має досвід у наданні допомоги у питаннях повернення активів та реструктуризації заборгованості. Представляє інтереси місцевих, міжнародних банків та проблемних компаній у спорах, які стосуються банкрутства та реструктуризації.

Ключові юристи
Роман Марченко має виключний досвід у процедурах банкрутства, спорах щодо неплатоспроможності та реструктуризації заборгованості. Клієнт описав його як “чуйного і практичного”.

Chambers Europeспеціалізований юридичний довідник, який з 1999 р. видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів і юридичні фірми шляхом інтерв’ювання великої кількості юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність і об’єктивність досліджень. Chambers Europe проводить ґрунтовний аналіз юридичних ринків у 52 юрисдикціях.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія