укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Chambers Europe 2018 рекомендує ЮФ «Ілляшев и Партнери» як провідну юридичну фірму

13.03.2018

За результатами авторитетного міжнародного дослідження Chambers Europe 2018, ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана провідною юридичною фірмою, яка займає 1 місце у сфері вирішення спорів (судова практика). Фірма підтвердила свій рейтинг, зайнявши 2 місце у практиці арбітражу і 3 місце у практиках: трудове право, захист інтелектуальної власності, реструктуризація та банкрутство.

Вирішення спорів

Судова практика (1 позиція)

Ключові юристи: Роман Марченко (1 місце) и Михайло Ілляшев (2 місце)

Арбітраж (2 позиція)

Ключові юристи: Роман Марченко (2 місце)

Економічні злочини (Інші провідні компанії)

Чим відома команда

Відзначена своєю відчутною присутністю у сфері вирішення судових спорів за національним законодавством, з виключними можливостями в області вирішення комерційних суперечок. Команда, в особливості, проявляє активність у сфері вирішення спорів, що стосуються відшкодування корпоративної, договірної та основної заборгованості, а також у наданні допомоги у справах за участю державних органів та банків. До складу клієнтів входять значні вітчизняні та регіональні гравці різних галузей промисловості, включаючи фінансові послуги та страхування, енергетику, сільське господарство та виробництво.

Сильні сторони

Практика була позитивно охарактеризована як «профільна команда», яка володіє «блискучими навичками у вирішенні спорів». Клієнти також відзначили «орієнтованість практики на вирішення економічних завдань, наявність індивідуального підходу», а також володіння «знаннями у багатьох галузях».

Джерела відзначають якість роботи практики з клієнтами, підкреслюючи «динамічність та чіткість комунікації» і описуючи її юристів, як здатних «швидко мислити» та «легких у діловому спілкуванні».

Ключові юристи

Джерела зазначають Романа Марченко як «широко відомого та досвідченого адвоката», який є «цінним кадром при вирішенні складних справ». Він відомий своєю участю у багатьох судових спорах, а також значним досвідом супроводження арбітражних справ. Один з клієнтів відзначає його «видатні аналітичні здібності, які поєднуються з комерційною проникливістю». Він представляє ДП «Антонов» у низці національних та міжнародних суперечок.

Керуючий партнер, Михайло Ілляшев, має усталену репутацію у вирішенні національних спорів, причому клієнти відзначають його як «юриста, на якого можна покластися». Він має видатний досвід у вирішенні судових спорів та нещодавно консультував ФСК «Море» у справі, яка розглядається ЄСПЛ, на суму 240 млн дол США щодо націоналізації активів компанії в Криму Російською Федерацією. Один з клієнтів зазначає: «Михайло розробив унікальну виграшну стратегію для кожного випадку».

Трудове право (3 позиція)

Ключові юристи: Леонід Гілевич

Чим відома команда

Відома високою професійною компетентністю у вирішенні трудових спорів. Також займається загальними питаннями працевлаштування, разом з вирішенням трудових питань, які стосуються сфери злиття та поглинання. Нещодавні епізоди участі у судових суперечках стосувалися випадків звільнення керівного персоналу та надання консультацій щодо трудових договорів.

Сильні сторони 

Клієнти цінують те, що юристи «володіють докладними знаннями у нашій підприємницькій сфері» і додають, що «вони дуже надійні».

Ключові юристи

Леонід Гілевич надає консультації з широкого спектру питань трудового права і нещодавно представляв Київський авіаремонтний завод № 410 цивільної авіації у ряді трудових спорів з колишніми співробітниками. Один з клієнтів зазначає «високий рівень послуг», додаючи, що він є «висококомпетентним фахівцем».

Інтелектуальна власність (3 позиція)

Ключові юристи: Ірина Кириченко (3 позиція)

Чим відома команда

Невелика команда, добре відома своєю участю у змагальних справах, що надає консультації клієнтам з Росії та Австрії, а також місцевим компаніям. Володіє глибоким досвідом у сфері фармацевтики. Приймає активну участь в судових спорах, що стосуються патентів і торгових марок. Займається реєстрацією патентів і торгових марок. Також надає консультаційні послуги.

Сильні сторони

Джерела високо цінують прагматизм консультацій команди, причому одне з них зазначає, що: «Вони володіють гнучкістю для пошуку нестандартних та ефективних способів вирішення кожної справи, а також мають у розпорядженні команду вузькопрофільних фахівців».

Ключові юристи 

Ірина Кириченко акцентує роботу своєї практики в області фармацевтики. Клієнти цінують її індивідуальний підхід до вирішення проблем, як у змагальних процесах, так і у регуляторних справах. Один з опитаних клієнтів зазначає, що: «Вона використовує прогресивні та винахідливі підходи для пошуку найкращих рішень у кожній конкретній справі».

Реструктуризація/Банкротство (3 позиція)

Ключові юристи: Роман Марченко (3 місце)

Чим відома команда

Відома своєю сильною практикою у сфері банкрутства та неплатоспроможності, якою займається одна з кращих команд судових адвокатів. Команда веде деякі з найбільших справ щодо неплатоспроможності та банкрутства на ринку, а також має досвід надання юридичної допомоги у реструктуризації заборгованості. Клієнтами є місцеві та міжнародні банки і компанії.

Сильні сторони

Юристи отримують визнання за обслуговування клієнтів, при цьому один клієнт заявляє: «Вони дуже оперативні та практичні», тоді як інше джерело відзначає їхню ефективність.

Джерела також відзначають: «Вони володіють дуже гарним досвідом у судових справах з банкрутства».

Ключові юристи

Роман Марченко був визнаний кращим юристом у сфері вирішення спорів, який представляє інтереси фінансових установ та компаній у деяких найбільших справах у сфері банкрутства в Україні. Його характеризують як людину «тверезо мислячу та прагматичну». Нещодавно він консультував «Сумихімпром» у справі про банкрутство на загальну суму 165 млн доларів США.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» була відзначена за практику у сфері податкового та конкурентного/антимонопольного права. Олександр Фефелов, керівник практики антимонопольного та конкурентного права, був визнаний Chambers Europe 2018 у сфері конкурентного/антимонопольного права (4 місце).

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 р. видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів і юридичні фірми шляхом інтерв’ювання великої кількості юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність і об’єктивність досліджень. Chambers Europe проводить ґрунтовний аналіз юридичних ринків у 52 юрисдикціях.

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія