укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Chambers Europe 2017 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

12.04.2017

За результатами авторитетного міжнародного дослідження Chambers Europe 2017, ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана провідною юридичною фірмою у сфері вирішення спорів (судова практика). Фірма піднялася на друге місце в практиці арбітражу та посіла третє місце в практиках: трудове право, захист інтелектуальної власності, реструктуризація та банкрутство.

largeВирішення спорів

Судова практика – 1 позиція

Арбітраж – 2 позиція

Провідні юристи: Роман Марченко (2 місце) та Михайло Ілляшев (3 місце)

Чим відома команда: Виключно сильна команда в питаннях вирішення судових спорів за національним законодавством, консультує з широкого спектру судових справ, включаючи спори між акціонерами, господарські спори та стягнення заборгованості, а також вирішення колізій з представниками державних органів. Бере активну участь у міжнародних судових процесах, працює в сфері міжнародного арбітражу.

Сильні сторони

Клієнти характеризують команду «Ілляшев та Партнери» як «швидкого, дуже ефективного провайдера юридичних послуг в західному стилі». Інше ж джерело відзначає «індивідуальні консультації фірми з активною участю партнерів».

Джерела високо оцінюють компетентність фірми у вирішенні міжнародних спорів, особливо відзначаючи згуртовану і ефективну роботу команди в мультиюрисдикційних справах.

Ключові юристи:

Роман Марченко – шановний і досвідчений адвокат і фахівець в арбітражних спорах, чия робота високо цінується клієнтами. Джерела відгукуються про нього як про «надійного, клієнтоорієнтованого і швидкого в роботі», а також як про «прагматичного фахівця, що приділяє величезну увагу потребам справи».

Керуючий партнер Михайло Ілляшев залишається залученим в найрезонансніші справи фірми. Клієнти цінують його прагматизм і відданість справі: «Він неймовірно чуйний і працьовитий юрист з сильною бізнес-орієнтованістю». Він працює над вирішенням великої кількості спорів за національним законодавством.

Трудове право – 3 позиція

Чим відома команда: Висока професійна компетентність у вирішенні трудових спорів. Команда також займається загальними питаннями працевлаштування, а також вирішенням трудових питань в сфері злиттів та поглинань.

Сильні сторони

Джерела підкреслюють швидку роботу фірми. «Вони реагують дуже швидко», – говорить клієнт, додаючи: «Маю зазначитии, що я повністю задоволений роботою фірми».

Ключові юристи: Леонід Гілевич високо цінується клієнтами за його швидкі відповіді та бізнес-орієнтований підхід.

Інтелектуальна власність – 3 позиція

Провідні юристи: Ірина Кириченко – 3 позиція

Чим відома команда: Невелика команда, яка пропонує широкий спектр послуг з вирішення судових та позасудових спорів у фармацевтичній і промисловій галузях. Команда консультує з питань подачі заявок на патенти і торгові марки, недобросовісної конкуренції та ліцензування.

Сильні сторони

Клієнти високо цінують якість наданих консультацій, додаючи: «Ця команда дуже гнучка та розумна в пошуку нестандартних рішень».

Клієнти фірми рекомендують її послуги, відзначаючи: «На нашу думку, фірма неймовірно швидко реагує».

Ключові юристи: Клієнти відзначають Ірину Кириченко як «працьовитого», «відданого» фахівця з питань інтелектуальної власності «з високими аналітичними здібностями». Вона має великий досвід представництва клієнтів в спорах щодо захисту інтелектуальної власності, а також високо цінується за експертні знання в фармацевтичному секторі.

Реструктуризація/Банкрутство – 3 позиція

Провідні юристи: Роман Марченко – 3 позиція

Чим відома команда: Сильний вибір для ведення справ з питань неплатоспроможності і банкрутства, доповнений ґрунтовною практикою вирішення спорів. Фірма працює над великими справами щодо стягнення заборгованості, а також з питань реструктуризації підприємств. У список клієнтів входять національні та міжнародні банки, а також транспортні підприємства і компанії, що займаються обслуговуванням населення.

Сильні сторони

Джерела відзначають здатність команди вести комунікацію на зрозумілій мові: «Нам дійсно подобається працювати з юристами. Це досить складна і технічна сфера, але вони роблять її доступною і простою для розуміння».

Ключові юристи: Роман Марченко – адвокат з вирішення різнобічних спорів, який має свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого. Клієнти описують його як людину, «технічно грамотну, яка володіє винятковими навичками ведення переговорів». Він представляє кредиторів, а також компанії в судових розглядах під час процедур банкрутства.

Оподаткування – 4 позиція

Чим відома команда: Сильна експертиза у вирішенні податкових спорів. Також команда консультує з питань корпоративного та особистого оподаткування. Надає послуги клієнтам з різних галузей, включаючи транспортну і фінансову сфери.

Сильні сторони

Команда особливо високо цінується за її сильну практику вирішення податкових спорів. Коментуючи процес ведення судового розгляду, клієнт зазначає, що юристи «швидко реагували, були активними і робили все, що від них очікувалося».

Ключові юристи: Роман Марченко є основною контактною особою для клієнтів.

Олександр Фефелов, керівник практики антимонопольного і конкурентного права, визнаний Chambers Europe 2017 провідним юристом у сфері антимонопольного/конкурентного права (4 позиція).

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 р. видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів і юридичні фірми шляхом інтерв’ювання великої кількості юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність і об’єктивність досліджень. Chambers Europe проводить ґрунтовний аналіз юридичних ринків у 52 юрисдикціях.

 

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія