укр eng рус est
Останні новини
Відгуки
Chambers Global: The World’s Leading Lawyers

«Корпоративний підрозділ цієї відомої української фірми, в першу чергу, веде справи з юридичного аудиту, злиття та поглинання, а також корпоративної реструктуризації. Вона особливо активно захищає клієнтів в авіаційній галузі та медико-фармацевтичній сфері. Команда також має досвід у галузях антимонопольного права, трудового права та судового вирішення спорів».

 

Міжнародне судочинство: стратегії повернення активів у Англії, Швейцарії, на Кіпрі та БВІ

Дата: вівторок, 10 грудня 2013   

Програма семінару включає обговорення таких питань:

  • Якою є ситуація на Кіпрі з «Laiki Bank» і Банком Кіпру? Які правові засоби можуть бути доступні вкладникам?
  • Огляд справ у лондонських судах, пов’язаних з СНД, таких як «Пінчук проти Коломойського та Боголюбова».
  • Як вирішити, в якій країні судитися? Можливості судочинства в Англії.
  • «За» і «проти» судового розгляду в Лондоні з точки зору позивача і відповідача.
  • Засоби захисту, які можуть бути використані в ході судового розгляду у Лондоні: накази про арешт активів, про розкриття інформації, проти «непричетних» третіх осіб, санкції за неповагу до суду та ін.
  • Які супутні проблеми можуть виникнути в офшорних юрисдикціях, таких як Кіпр і БВО? Як подолати захист офшорних активів?
  • Які проблеми виникають під час виконання іноземних рішень в Україні?

Семінар проводиться для топ-менеджерів та корпоративних юристів провідних компаній України у сфері міжнародної торгівлі та міжнародного інвестування. Запрошення представляються після підтвердження реєстрації. Вхід – за запрошеннями. Вартість відвідування – безкоштовно.
 

Реєстраційна форма

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Семінар організували

ЮФ «Ілляшев та Партнери» та міжнародна юридична компанія «Hogan Lovells». Ці юридичні фірми спільно працюють над справою АТ «БТА Банк», що є найбільшою в історії англійських судів справою про шахрайства на суму кілька мільярдів доларів, скоєні екс-Головою Ради Директорів банку Мухтаром Аблязовим. У результаті блискуче проведеної роботи Hogan Lovells отримала премію «Краща судова команда року» у Великобританії. ЮФ «Ілляшев та Партнери» стала «Юридичною фірмою року в судовій практиці» в 2013 році за рішенням видавництва «Юридична Практика», Україна.
 
Для отримання додаткової інформації, просимо звертатися до Ріти Розен rosen@attorneys.ua, моб. +380 50 353 16 41

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія