укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко отримав почесне звання «Заслуженого юриста України»

29.08.2017

Старшому партнеру юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роману Марченко Указом Президента України* було присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

Юридична Фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала велику кількість резонансних справ. Серед останніх – спір ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» в Європейському суді з прав людини щодо прав компанії, які були порушені незаконною націоналізацією її активів на території Криму, а також захист інтересів ДП «Антонов» у судовому спорі з ВАТ «Авіакор- авіаційний завод» у Російській Федерації.

Почесне звання було присвоєно Роману Марченко за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм», як зазначено в Указі.

Нагадаємо, що у 2016 році Роман Марченко був нагороджений «Юридичною премією» як кращий юрист у сфері арбітражу.

Довідка: «Заслужений юрист України» – почесне звання України, яке присвоюється Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється: юристам, які працюють у органах державної влади та органах місцевого самоврядування, прокуратури, юстиції, державної безпеки, внутрішніх справ, адвокатурі, на підприємствах, в установах, організаціях, за значний внесок у розбудову правової держави.

* Указ Президента від 23 серпня 2017 року № 251/2 017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України».

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія