укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олександр Фефелов виступив модератором панельної дискусії про держзакупівлі на III Ukrainian Antitrust Forum

01.06.2017

Олександр Фефелов, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором панельної дискусії, присвяченої проведенню публічних/державних закупівель, на конференції III Ukrainian Antitrust Forum, яка відбулася 31 травня 2017 року у м. Києві.

У рамках дискусії експерти обговорили особливості застосування Закону «Про публічні закупівлі» відносно нерезидентів, можливості використання іноземної валюти для розрахунків, а також зловживання дискрецією, яка надається Законом для встановлення вимог, які обмежують конкуренцію. Зокрема, спікери відзначили труднощі, які виникають при закупівлі юридичних та нотаріальних послуг.

«Вже майже рік у повному обсязі в Україні діє Закон «Про публічні закупівлі». За цей час суспільство та фахівці, які займаються публічними закупівлями, встигли переконатися в дуже серйозних позитивних змінах, що сталися у системі закупівель, – говорить Олександр Фефелов. – За такий короткий термін неможливо повністю налагодити механізм публічних закупівель та процедуру заперечування результатів тендерів. Юристи та фахівці у системі публічних закупівель покликані допомогти якнайшвидшому налагодженню механізму публічних закупівель та оскарження результатів тендерів, повинні активніше співробітничати як з адміністратором системи Prozorro – Міністерством економічного розвитку і торгівлі – у процесі реалізації державної політики у сфері публічних закупівель, так і з органом оскарження – Антимонопольним комітетом України, надаючи, у тому числі, методологічну допомогу замовникам та потенційним учасникам тендерів – постачальникам продукції та послуг, які відносяться до публічних закупівель».

В ході форуму учасники заявили про високу кваліфікацію Антимонопольного комітету України при розгляді скарг у сфері тендерів.

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія