укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев нагороджений Юридичною премією 2012 як кращий судовий юрист

31.05.2012

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», отримав одну з престижних нагород в Україні – Юридичну премію 2012 як кращий судовий юрист. Ця нагорода є визнанням першості та успіху в цій галузі.

Михайло Ілляшев зазначив: «Я радий отримати цю премію, оскільки вона є підтвердженням нашої п’ятнадцятирічної роботи і, безумовно, я вдячний своєму партнеру – Роману Марченку і нашій команді, без яких це було б неможливо».

Імена кращих українських юристів та юридичних фірм були оголошені на урочистій церемонії вручення Юридичної премії 2012, яка відбулася в готелі «Hyatt Regency Kyiv» 29 травня 2012 року.

Вручення Юридичної премії традиційно проводить видавництво «Юридична практика», яка нагороджує кращих юристів, юридичні фірми та юридичні відділи України. Цього року церемонія вручення Юридичної премії була організована вже вшосте.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія