укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник IMMER Group у зв’язку з отриманням фінансування IFC

01.02.2018

«Ілляшев та Партнери» виступила юридичним радником міжнародної групи компаній IMMER Group, одного з найбільших у світі виробників гнучких пакувальних матеріалів, у процесі отримання кредитної лінії від Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Пакет фінансування IFC у розмірі більше 30 млн євро включає 15 млн євро від інших кредиторів і спрямований на зростання підприємства IMMER Ukrplastic – найбільшого в Україні виробника гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Понад 20 років підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів – від гранул і фарб до готових рулонних матеріалів і пакетів.

Кошти надані для підтримки економічного зростання завдяки експорту виробництва і створенню робочих місць.

На даний момент в IMMER Ukrplastic в Україні працює близько 1,4 тис. осіб. IMMER Ukrplastic займає в Києві 11,3 га з 34 будівлями загальною площею 74 тис. кв. м. Група має 15 складів у Києві, 11 складів у Росії, Європі та Україні. До складу IMMER Group також входять виробничий майданчик цифрового друку IMMER Digital та дизайн-студія IMMER Design Studio.

Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над даною транзакцією у складі адвокатів Олександра Фефелова та Олександра Виговського, юристів Леоніда Гілевича, Галини Мельник та Наталії Левчук під керівництвом старшого партнера Романа Марченко.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія