укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Benchmark Litigation Europe 2021 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні та Росії

21.09.2020

Міжнародне дослідження Benchmark Litigation Europe рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в сфері вирішення спорів в Україні та Росії.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає першу позицію (Tier 1) в Україні. Benchmark Litigation зазначає, що в Україні фірма «спеціалізується в усіх сферах вирішення спорів з акцентом на спори з інтелектуальної власності, нерухомості і страхування. Ще одна спеціалізація – комерційні спори і практика White Collar Crime, що набирає обертів».

У Росії ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає четверту позицію (Tier 4). Фірма «регулярно представляє інтереси клієнтів у спорах в банківському секторі, в сфері нерухомості та дифамаційних спорах».

Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер Роман Марченко відзначені як Litigation Stars.

Benchmark Litigation Europe – спеціалізоване міжнародне дослідження серед провідних юридичних фірм та експертів у сфері вирішення спорів. Проводиться британською компанією Euromoney Institutional Investor – видавцем IFLR1000, довідника провідних світових юридичних фірм та юристів у сфері фінансового та корпоративного права. У 2021 році Benchmark Litigation відзначило в якості Litigation Stars 700 юристів і 431 фірму в 35 юрисдикціях.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія