Залишити заявку

Тимошин Володимир Анатолійович

Адвокат

Московський адвокат у кримінальних справах з широким 13-річним досвідом розслідувань, а також супроводу національних і транскордонних судових процесів.

Освіта

  • Московська державна юридична академія імені О. О. Кутафіна (спеціаліст права)
  • Кандидат юридичних наук

Досвід

Володимир Тимошин має великий досвід взаємодії з правоохоронними органами Росії і СНД, а також досвід адвокатської діяльності, що дозволяє захищати і представляти клієнтів на всіх етапах кримінального судочинства. За 13 років практики Володимир керував і реалізував понад 100 проектів.

 

Його досвід роботи в сфері White-Collar Crime включає кримінальні справи, пов’язані з економічними і професійними проступками, на стадії досудового і судового розслідування, а також при застосуванні запобіжних заходів у вигляді утримання під вартою, домашнього арешту та застави.

 

Володимир проводить незалежні фінансові розслідування, в тому числі щодо злочинів, скоєних недобросовісними органами управління клієнтів, представляє інтереси щодо стягнення збитків, понесених в результаті шахрайства та інших протиправних дій як в кримінальному, так і в цивільному процесах.

 

Володимир Тимошин володіє всебічними знаннями і екстенсивною професійною практикою в області транскордонних розслідувань і судових процесів, включаючи досвід взаємодії з процедурою виконання міжнародних слідчих доручень; передачі кримінального провадження з-за кордону; супроводу міжнародної екстрадиції; юридичного супроводу справ про кіберзлочини; оскарження рішень правоохоронних органів; запобігання можливих кримінальних ризиків і усунення негативних наслідків застосування заходів забезпечення в рамках кримінального провадження (обшуки, виїмки, арешти майна, інші забезпечувальні заходи).

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

Звільнення морських «заручників»

Колонка, «Юридична газета»

1 листопада 2021

Торговий баласт

Інтерв'ю, «Юридична практика»

5 жовтня 2021

Хороші справи притягують хороших адвокатів

Інтерв’ю, «Юридична Газета»

20 серпня 2021

Ставка на суд

Інтерв’ю газеті «Юридична практика»

15 червня 2021

Правила життя Романа Марченка

Інтерв’ю, «Український юрист»

1 червня 2021

ПРЕСА

Останні новини