Залишити заявку

Тимошин Володимир Анатолійович

Адвокат

Московський адвокат у кримінальних справах з широким 12-річним досвідом розслідувань, а також супроводу національних і транскордонних судових процесів.

Освіта

  • Московська державна юридична академія імені О. О. Кутафіна (спеціаліст права)
  • Кандидат юридичних наук

Досвід

Володимир Тимошин має великий досвід взаємодії з правоохоронними органами Росії і СНД, а також досвід адвокатської діяльності, що дозволяє захищати і представляти клієнтів на всіх етапах кримінального судочинства. За 12 років практики Володимир керував і реалізував понад 100 проектів.

 

Його досвід роботи в сфері White-Collar Crime включає кримінальні справи, пов’язані з економічними і професійними проступками, на стадії досудового і судового розслідування, а також при застосуванні запобіжних заходів у вигляді утримання під вартою, домашнього арешту та застави.

 

Володимир проводить незалежні фінансові розслідування, в тому числі щодо злочинів, скоєних недобросовісними органами управління клієнтів, представляє інтереси щодо стягнення збитків, понесених в результаті шахрайства та інших протиправних дій як в кримінальному, так і в цивільному процесах.

 

Володимир Тимошин володіє всебічними знаннями і екстенсивною професійною практикою в області транскордонних розслідувань і судових процесів, включаючи досвід взаємодії з процедурою виконання міжнародних слідчих доручень; передачі кримінального провадження з-за кордону; супроводу міжнародної екстрадиції; юридичного супроводу справ про кіберзлочини; оскарження рішень правоохоронних органів; запобігання можливих кримінальних ризиків і усунення негативних наслідків застосування заходів забезпечення в рамках кримінального провадження (обшуки, виїмки, арешти майна, інші забезпечувальні заходи).

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

Хороші справи притягують хороших адвокатів

Інтерв’ю, «Юридична Газета»

20 серпня 2021

Ставка на суд

Інтерв’ю газеті «Юридична практика»

15 червня 2021

Правила життя Романа Марченка

Інтерв’ю, «Український юрист»

1 червня 2021

ПРЕСА

Останні новини