Залишити заявку

Рештаков Максим Павлович

Юрист

Експерт з питань правового регулювання операцій з нерухомістю, земельних відносин, видобутку корисних копалин, екологічного планування та законодавства у сфері охорони навколишнього середовища, а також у сфері корпоративного структурування.

Освіта

  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет правничих наук (магістр права)

Досвід

Максим Рештаков веде справи, що стосуються угод купівлі-продажу промислових підприємств, нерухомості та земельних ділянок, здійснює супровід проектів з видобутку корисних копалин та девелоперських проектів, проводить їх комплексний due diligence.

 

Максим забезпечує правовий супровід зарубіжних компаній у процесі отримання в Україні ліцензій на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками.

 

Його досвід роботи включає правову експертизу девелоперських проектів, розробку стратегії та забезпечення правового супроводу в процесі оскарження законності проектів будівництва, складання угод про розподіл продукції стосовно оцінки впливу на навколишнє середовище та міжнародне корпоративне структурування.

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях: