Залишити заявку

Гришин Максиміліан Олександрович

Юрист

Має 12-річний досвід вирішення спорів в Росії, спеціалізується на справах про захист честі, гідності та ділової репутації, захисті конфіденційності та персональних даних.

Освіта

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки», факультет права (спеціаліст права)

 

Досвід

Максиміліан Гришин консультує великі корпорації і приватних осіб з питань звернення до суду з позовами про захист честі, гідності та ділової репутації, а також щодо кризовоъ роботи із засобами масової інформації. За десятиліття супроводу найскладніших і конфліктних проектів в країні Максиміліан накопичив унікальний досвід юридичної взаємодії з авторами та онлайн-платформами, що поширюють негативний контент. Він має успішну прецедентну практику блокування аккаунтів порушників і видалення контенту, що порушує авторські права.

 

Протягом своєї кар’єри Максиміліан Гришин супроводжував безліч спірних питань, пов’язаних з медіа, таких як поширення недостовірної інформації в соціальних мережах, захист конфіденційності і комерційної таємниці, кібербезпека тощо. Його практика також включає захист прав інтелектуальної власності: Максиміліан регулярно консультує ІТ-компанії і розробників програмного забезпечення в спорах щодо авторського права.

 

Максиміліан Гришин має вагомі знання і професійну практику у великих земельних, корпоративних спорах, цивільних спорах, що виникають у зв’язку з трудовими відносинами, і в справах про компенсацію моральної шкоди.

НАГОРОДИ

Нагороди і визнання:

  • Best Lawyers International 2022 Провідний юрист у практиці вирішення спорів у Росії

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

ПРЕСА

Останні новини