Залишити заявку

Чураков Михайло Михайлович

Юрист

Фахівець у сфері вирішення міжнародних спорів, спеціалізується на міжнародному комерційному та інвестиційному арбітражі.

Освіта

Національний університет «Києво-Могилянська академія», юридичний факультет (спеціаліст права)

Досвід

Михайло Чураков є експертом у галузі вирішення міжнародних спорів, спеціалізується на супроводі міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражних розглядів.

 

Михайло супроводжує міжнародні арбітражні процеси згідно з арбітражними регламентами SCC, LCIA, ICC. Має досвід у справах за участю державного підприємства. Михайло 5 років працював у НАК «Нафтогаз України», де він консультував компанію з усіх питань, пов’язаних з арбітражним розглядом спорів, супроводжував справи у міжнародних арбітражних процесах та мав досвід представництва інтересів компанії під час спілкування з органами державної служби. Представляв інтереси в іноземних судових розглядах, що пов’язані з визнанням та виконанням арбітражних та іноземних судових рішень. Також Михайло працював у холдингу Starlight Media, де займався питаннями, пов’язаними з інтелектуальною власністю.

 

Михайло Чураков брав участь у міжнародному інвестиційному арбітражі за позовом компаній Групи Нафтогаз у зв’язку з незаконною експропріацією її активів у Криму, за результатами якого Арбітражний трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі присудив $5 млрд компенсації за збитки та втрачене майно.

Членство
  • Австрійська Арбітражна Асоціація
Робочі мови
  • українська
  • російська
  • англійська
  • італійська

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

Преса

Останні новини