Залишити заявку

Буртовий Микола Васильович

Адвокат, Арбітражний керуючий

Адвокат з 20-річним досвідом судової практики, супроводжує найбільші страхові спори.

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет (спеціаліст права)

Досвід

Микола Буртовий веде судові процеси в Україні в судах різних інстанцій. Має успішну практику вирішення найбільших спорів за договірними зобов’язаннями в страховому, банківському та фінансовому секторі, а також корпоративних спорів між учасниками та акціонерами господарських товариств.

 

Юридична експертиза Миколи Буртового охоплює складні страхові випадки, пов’язані з отриманням страхових виплат в Україні і за кордоном, в тому числі в зв’язку з пожежею, неправомірним заволодінням майном страхувальників, нанесенням збитків внаслідок несприятливих погодних умов; врегулювання страхових випадків в судовому та позасудовому порядку.

 

Згідно чинного законодавства Арбітражний керуючий Буртовий Микола Васильович зареєстрований в ДПС як самозайнята особа та здійснює незалежну професійну діяльність. Арбітражний керуючий не перебуває в будь-яких відносинах підпорядкування щодо інших працівників юридичної фірми. Юридична фірма не впливає та не може впливати на прийняття рішень та/або вчинення/невчинення жодних дій під час виконання повноважень Арбітражним керуючим.

Членство
  • Асоціація адвокатів України
  • Рада адвокатів Київської області
Робочі мови
  • Українська
  • Російська

ПРАКТИКА

Один з кращих фахівців у практиках:

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

Практичний досвід у галузях:

Наші клієнти

Сьогодні ми працюємо над проектами більше 400 активних клієнтів

Преса

Останні публікації

ПРЕСА

Останні новини