Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» відкрила офіс у Сімферополі

Дата новини: 19 серпня 2014

ЮФ «Ілляшев та Партнери» вже понад 17 років активно захищає інтереси ряду кримських клієнтів, а також численних українських клієнтів – у зв’язку з їх інтересами на півострові. Для оптимізації роботи і на продовження успішної стратегії розвитку бізнесу, ЮФ «Ілляшев та Партнери» відкрила офіс у Сімферополі. Офіс розташований в новому престижному бізнес-центрі міста – БЦ «Перемога». ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Сімферополі надає повний спектр юридичних послуг українським банкам і підприємствам, які співпрацюють з бізнесом Криму або мають незакінчені проекти у зв’язку з поточною ситуацією на півострові.

«Новий офіс і його команда, в першу чергу, стануть точкою опори в Криму для вже існуючих клієнтів «Ілляшев та Партнери», а також відкриють можливості для допомоги новим клієнтам. При цьому основним поточним напрямком роботи офісу стане, безумовно, вирішення проблем, що виникли в результаті анексії півострова», – коментує відкриття нового офісу старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко.

Олексій Телесін, юрист зі стажем понад 15 років в галузі цивільного та адміністративного права, з 2004 року – практикуючий адвокат, призначений керівником офісу. Олексій закінчив «Інститут зовнішньоекономічних зв’язків, економіки і права» за спеціальністю юрист, заснував і керував «Адвокатським Бюро «Альто Консалтинг» в Санкт-Петербурзі з 1996 року. Олексій є визнаним фахівцем у Росії і членом Санкт-Петербурзької колегії адвокатів. До команди ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Сімферополі також приєднався Ян Ахрамович, адвокат зі стажем понад 7 років. Ян отримав ступінь спеціаліста права в Таврійському Національному Університеті ім. Вернадського, а також ступінь магістра права в Університеті МВС України в АР Крим. Ян має право практикувати адвокатом в Україні та Російській Федерації.

Нагадаємо, що в 2013 році на додаток до офісів у Києві та Харкові юрфірма відкрила офіс в Дніпропетровську.