укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Роскомнадзор за прецедентною ухвалою суду закрив сайти, які розміщували замовні статті про казахстанського мільярдера

16.06.2017

Роскомнадзор в повному  обсязі виконав ухвалу Тушинского районного суду м. Москви від 15 травня 2017 року за позовом казахстанського бізнесмена Кенеса Ракішева і включив адреси трьох сайтів в Єдиний реєстр сайтів, що містять інформацію, поширення якої заборонено. Як наслідок оператори зв’язку обмежили доступ до сайтів, що розміщували недостовірну інформацію про бізнесмена.

Вперше в російській судовій практиці доступ до сайтів було закрито як забезпечувальний захід за позовом фізичної особи в справі про захист честі, гідності і ділової репутації та визнання діяльності Інтернет-ресурсів незаконною. Заява була задоволена з метою недопущення подальшого поширення неправдивої інформації.

«Суд бездоганно розібрався в ситуації, посилаючись на рішення Конституційного Суду РФ і Європейського суду з прав людини, а також статтю 2 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, що зобов’язує державу забезпечити будь-якій особі, права і свободи якої було порушено, ефективні засоби правового захисту», – прокоментував справу Володимир Захаров, керівник московського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Інтернет-ресурси, до яких було обмежено доступ, належать юридичним особам, створеним у США.

 

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія