укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Колишні керівники найбільшої страхової компанії «Оранта» оголошені Інтерполом в міжнародний розшук

20.04.2017

Колишні Голова Наглядової ради НАСК «Оранта» Олег Спілка і член Наглядової ради Олександр Тимінський на прохання України оголошені Інтерполом в міжнародний розшук. Про це повідомили у відомій юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси БТА Банку (Казахстан), що є найбільшим акціонером НАСК «Оранта».

О.Спілка та О.Тимінський звинувачуються в розкраданні майна НАСК «Оранта» на суму понад 10 млн. доларів. Згідно з матеріалами кримінального провадження, в 2008 р. за організованою підозрюваними схемою відбулася передача підконтрольній їм фірмі прав на товарні знаки НАСК «Оранта». Ціна угоди склала 6 млн. грн. Два місяці по тому ті ж знаки були передані назад «Оранті» в оренду терміном на п’ять років, за що страхова компанія заплатила понад 65 млн. грн. У 2009 р. за аналогічною схемою були виведені кошти при продажі та зворотній покупці НАСК «Оранта» часток в статутному капіталі ТОВ «Гарант-АСІСТАНС», в результаті чого компанії було завдано збитків у розмірі 16 млн. грн.

Слідче управління Головного управління Національної поліції в м. Києві висунуло підозру громадянам Спілці і Тимінському за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою) з санкцією до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 р. Входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних фірм Східної Європи. Згідно з результатами Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2016 року» юристи фірми вели 25% найбільших судових і арбітражних спорів в Україні. На даний момент в шести офісах ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює більше 150 співробітників.

 

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія