укр eng рус est

Спеціалізація

Останні новини
Відгуки
АСК «Укррічфлот»

«Юристи «Ілляшев та Партнери» не бояться брати на себе відповідальність і працюють на конкретний результат. Ми цінуємо такий підхід». Сергій Головко, Голова Наглядової ради

 

ЄСПЛ

Європейський суд з прав людини – міжнародна судова установа, куди Ви можете звернутися, якщо вважаєте, що Ваші права були порушені представниками держави та державних органів, національними судами при винесенні рішень у Вашій справі, правоохоронними органами при здійсненні кримінального переслідування, а також при здійсненні волевиявлення на виборах, реалізації права на свободу вираження поглядів, при користуванні та розпорядженні своїм майном, і в багатьох інших випадках.    

Констатуючи порушення прав і законних інтересів, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод або Протоколами до неї, Європейський суд може присудити грошову компенсацію, а також визнати факт порушення державою Ваших прав, що може послужити підставою для скасування незаконних судових рішень, прийнятих раніше в Вашій справі.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» надає своїм клієнтам повний спектр юридичних послуг, пов'язаних зі зверненням до Європейського суду з прав людини.

Наші послуги:

  • Консультування щодо наявності правових підстав для звернень до Європейського суду з прав людини, зокрема на предмет дотримання умов прийнятності заяви.  
  • Представництво на національному рівні з метою вичерпання всіх національних засобів правового захисту.
  • Представництво інтересів у Європейському суді з прав людини, розробка і подача скарги.
  • Додаткові заходи захисту прав в межах національної юрисдикції на підставі рішення Європейського суду з прав людини.

Останні проекти:

  • Представництво інтересів ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море», одного з 13-ти підприємств національного оборонно-промислового комплексу під управлінням ДК «Укроборонпром» на території Криму, в Європейському суді з прав людини в спорі щодо прав компанії, порушених незаконною націоналізацією її активів на території Криму.
  • Підготовка заяви до Європейського суду з прав людини про порушення державою Україна прав австрійської фірми на справедливий судовий розгляд, на ефективний засіб правового захисту, порушення майнових прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.
  • Консультування та представництво інтересів ПАТ «Укрпластик» в Європейському суді з прав людини щодо НВО «Агрокомплекс» в Україні. Розмір компенсації, присудженої компанії «Агрокомплекс», склав 27 млн ​​євро.
  • Представництво інтересів ТОВ «Мегаінфарм Гмбх» в Європейському суді з прав людини в спорі щодо порушення прав компанії на справедливий суд, а також майнових прав.
  • Представництво інтересів Адоліни Петрівни Рудько, української винахідниці, яка все життя присвятила розробкам нових ефективних ліків-антисептиків на основі діючої речовини мірамістин, в Європейському суді з прав людини, у зв'язку з порушенням її авторських прав, права на доступ до суду, а також у зв'язку з відсутністю на національному рівні ефективних засобів правового захисту її авторських прав на винахід.
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія