укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Євген Соловйов став партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

11.03.2019

Євген Соловйов – адвокат, арбітражний керуючий. Працює в «Ілляшев та Партнери» з 1999 року. Основною спеціалізацією Євгена є корпоративне право, M&A, практики комплаенсу та захисту бізнесу. Додаткові сфери юридичної спеціалізації включають питання корпоративної реструктуризації, захист від недружніх поглинань, вирішення корпоративних спорів, консультування у зв’язку з пожежами, кримінальне право.

«Євген стояв біля витоків створення та становлення фірми, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Він завжди був частиною команди, яка приймала відповідальні рішення, і працював над найскладнішими проектами. За ці роки він став невід’ємною частиною нашої юридичної фірми. Ми дуже високо цінуємо його внесок у розвиток фірми і вже не уявляємо себе без нього».

«Побудова практики в «Ілляшев та Партнери» – без перебільшення, справа мого життя, і я щасливий бачити, яких результатів ми досягли за двадцять років, – прокоментував призначення Євген Соловйов. Я вдячний колегам за надану довіру та можливість розвивати свою практику у новій якості».

Євген супроводжує корпоративні питання найбільших українських та міжнародних компаній, включаючи розробку корпоративних структур для організації бізнесу; придбання або продаж бізнесу, корпоративних прав, акцій і часток у компаніях; проведення юридичних аудитів; придбання і передачу контролю над суб’єктами господарювання; а також консультує з питань, пов’язаних зі шкодою, завданою пожежею.

Євген також консультує ключових клієнтів з різноманітних питань, які виникають під час здійснення комерційних транзакцій та ведення господарської діяльності, супроводжує операції з іноземного інвестування, а також структурування угод.

Серед проектів Євгена:

 • Due diligence та супровід придбання ПАТ «Івано-Франківський арматурний завод».
 • Due diligence компаній PZU Ukraine та PZU Life Ukraine з метою проведення IPO PZU SA.
 • Due diligence та супровід придбання Завальевского графітового комбінату та пов’язаних з ним компаній
 • Представництво ВАТ «КБ «Надра» при проведенні юридичного аудиту.
 • Супровід придбання сільськогосподарського підприємства із земельною банком 1100 га та іншими активами.
 • Представництво заводу «Біофарма» при отриманні страхового відшкодування збитку, заподіяного пожежею, на суму більше 100 млн грн.
 • Представництво провідного оператора ринку професійного обладнання та інструменту в Україні в якості потерпілого в кримінальному провадженні, відкритому за фактом пошкодження майна шляхом підпалу, яке спричинило збитки в особливо великих розмірах, а також представництво інтересів, консультації, сприяння в супроводі розслідування і встановлення причин і обставин пожежі, взаємодія зі страховою компанією з питань отримання страхового відшкодування на суму 11,1 млн дол. США.
 • Представництво АНТК ім. О.К. Антонова у справі про приєднання Київського державного авіаційного заводу «Авіант».
 • Юридичний супровід міжнародного агрохолдингу у процесі придбання компанією зернового елеватора за допомогою share deal.
 • Представництво інтересів великого агрохолдингу у корпоративному спорі менеджменту групи та її акціонера на загальну суму 200 млн дол. США.
 • Консультування СП «Полтавська газонафтова компанія» з питань виплати дивідендів.
 • Представництво при ліквідації українського представництва Elin GmbH&Co. – спільного підприємства австрійської Ortner Group та Siemens AG.
 • Ліквідація дочірніх компаній «Альфа-Груп» в Україні.
 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія