укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

The Legal 500 – EMEA 2017 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

14.04.2017

За результатами незалежного дослідження The Legal 500 – EMEA 2017, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає перші позиції в рейтингу як одна з найкращих юридичних фірм у сферах комерційного та корпоративного права, M&A, вирішення спорів, інтелектуальної власності, нерухомості та будівництва. Також фірма посіла друге місце в сферах банківського, фінансового права та ринків капіталу, оподаткування, а також в галузі енергетики.

Legal 500Комерційне та корпоративне право, злиття та поглинання – 1 позиція

Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, та Роман Марченко – Старший партнер

Команда юристів ЮФ «Ілляшев та Партнери» була охарактеризована як «ефективна та швидко приймаюча рішення в стресових ситуаціях».

Михайло Ілляшев, «відомий своєю високою працездатністю», консультував польську страхову компанію PZU щодо отримання дозволу на концентрацію в процесі купівлі Alior Bank на суму 450 млн дол. Роман Марченко також згадувався у роботі цієї практики.

Вирішення спорів – 1 позиція

Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, та Роман Марченко – Старший партнер

Роман Марченко, Партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», («який безсумнівно є одним з найкращих судових юристів»), представляв БТА Банк у справі щодо повернення збитків у розмірі 16 мрлд дол. США, що були завдані Головою Правління банку. Михайло Ілляшев, який «завжди обирає найкращу можливу стратегію», також був частиною «дуже сильної команди юристів», що працювали у справі.

Інтелектуальна власність – 1 позиція

Провідні юристи: Ірина Киричено – юрист, патентний повірений України

Ірина Кириченко, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», відома своїми «інноваційними ідеями», адвокат Марія Коваль надає юридичні послуги «найвищого рівня». Серед клієнтів фірми фармацевтична компанія Megainpharm.

Нерухомість та будівництво – 1 позиція

«Топова» команда юристів ЮФ «Ілляшев та Партнери» надавала консультації групі будівельних компаній щодо захисту прав на земельні ділянки у м. Москва вартістю 1 млрд дол. США. У цій практиці рекомендовані Михайло Ілляшев, Наталія Левчук та Євген Соловйов, який «завжди звертає увагу на деталі».

Банківське, фінансове право та ринки капіталу – 2 позиція

Команда юристів ЮФ «Ілляшев та Партнери» є «надзвичайно динамічною». Михайло Ілляшев, юрист з «надзвичайними якостями», надавав консультації кредиторам «Ощадбанку» щодо реструктуризації кредитних зобов’язань на суму 500 млн дол. США. У цій практиці були також рекомендовані «талановитий та практичний» Роман Марченко, а також «досвідчений та прагматичний» Олег Трохимчук.

Оподаткування – 2 позиція

Роман Марченко, адвокат, керівник судової практики ЮФ «Ілляшев та Партнери», представляв інтереси суднобудівної компанії «Море» у податковому спорі на суму 2 млн дол. США. Галина Мельник є «надійним радником» у цій практиці.

Енергетика – 2 позиція

ЮФ «Ілляшев та Партнери» має «глибокі галузеві знання». Роман Марченко представляв «Укрінтеренерго» в арбітражному спорі щодо компенсації за поставку електроенергії з Російської Федерації.

 

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія