укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2012 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» у сфері інтелектуальної власності

10.05.2012

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2012 протягом кількох років рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» у сфері інтелектуальної власності. Ірина Кириченко, патентний повірений України, юрист, окремо відзначена як один з кращих юристів у цій галузі для роботи в Україні.

Захист такого цінного ресурсу, як інтелектуальна власність, – особливий вид діяльності «Ілляшев та Партнери». Ми надаємо повний спектр послуг в галузі інтелектуальної власності, зокрема захист прав інтелектуальної власності в судах, реєстрація прав на торгові марки, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, боротьба з підробками та порушеннями прав інтелектуальної власності, супроводження операцій з передачі технологій, ліцензування і франчайзингу та ін.

PLC Which Lawyer? – один з найавторитетніших оглядів ринку юридичних послуг, який надає незалежну оцінку провідних юридичних фірм більш ніж у 100 юрисдикціях по всьому світу.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія