укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олена Омельченко визнана одним з кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією рейтингу Who’s Who Legal 2017

25.10.2017

Олена Омельченко, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери», включена до списку провідних юристів, рекомендованих в Україні у сфері міжнародної торгівлі та митного права авторитетним міжнародним юридичним довідником Who’s Who Legal 2017.

Олена Омельченко номінована колегами як один з п’яти провідних практикуючих спеціалістів даної галузі в Україні. ЮФ «Ілляшев та Партнери» також вперше увійшла до списку кращих юридичних фірм світу у сфері міжнародної торгівлі та митного права.

Who’s Who Legal – незалежне дослідженням, яке щорічно, починаючи з 1996 р., номінує кращих юристів зі ста країн у 34 напрямках юридичної практики та включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій в своїх країнах. Дане професійне видання дозволяє зробити вибір компаній та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія