укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олександр Фефелов виступив модератором VI Ukrainian Antitrust Forum

13.07.2020

Олександр Фефелов, партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Концентрація та узгоджені дії в умовах кризи» на VI Ukrainian Antitrust Forum, який відбувся 8 липня в м. Київ.

Експерти обговорили проблеми у сфері контролю за концентраціями, пов’язані з пандемією СOVID-19, прогнозовані нововведення в нормативному регулюванні системи контролю за концентраціями в Україні, а також можливості пришвидшеного отримання дозволів на концентрації, зокрема, під час придбання активів в конкурсних процедурах. У рамках сесії були розглянуті практичні кейси зловживання монопольним становищем на прикладах тютюнового і діджитал ринків.

«Питання отримання дозволів на концентрації та узгоджені дії завжди були в фокусі уваги бізнес структур та фахівців в області конкурентного права. Учасникам панелі вдалося обговорити проблемні моменти в цій сфері, в умовах фінансової кризи і пандемії СOVID-19, – зазначив Олександр Фефелов. – Представник Антимонопольного комітету України запевнила про готовність комітету до послаблення деяких адміністративних підходів до підготовки заяв і їхнього розгляду».

VI Ukrainian Antitrust Forum організований виданням «Юридична практика». Серед учасників — представники Антимонопольного комітету України, Фонду розвитку конкуренції, судової влади України, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія