укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев виступив модератором VI Міжнародного судово-правового форуму

13.06.2018

Михайло Ілляшев, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Кадрове забезпечення правосуддя» на VI Міжнародному судово-правовому форумі, який відбувся 13 червня у м. Київ.

Учасники дискусії обговорили наскільки ефективно новий кадровий формат Верховного Суду об’єднав три юридичні професії, нові правила безстрокового призначення суддів, виклики для органів суддівського управління внаслідок процесів оптимізації та укрупнення судових інстанцій, та інститут відряджень суддів як інструмент регулювання навантаження на суддів.

VI Міжнародний судово-правовий форум організований виданням «Юридична практика». Серед учасників — представники Верховного Суду України, Вищої ради правосуддя України, Адміністрації Президента України, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.

 
© 2019 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія