укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Марія Коваль обрана до Комітету INTA з питань авторського права

29.09.2017

Марію Коваль, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», обрано до складу Комітету з питань авторського права Міжнародної асоціації товарних знаків (INTA) на період 2018-2019 рр.

Діяльність Комітету спрямована на розробку і захист політики INTA щодо впливу законодавства про авторське право на права власників товарних знаків.

Комітет відслідковує та аналізує судову практику про авторські права, законодавство і положення в різних юрисдикціях; надає на розгляд Ради Директорів Асоціації рекомендації щодо регулювання питань авторського права; готує звіти з питань авторського права, взаємодіючи з різними організаціями в цій сфері.

INTA є глобальною асоціацією, що займаються підтримкою товарних знаків і пов’язаної з ними інтелектуальної власності. У INTA входять понад 7000 організацій з 190 країн. Членами INTA 30 тис. фахівців з питань товарних знаків, включаючи співробітників великих корпорацій, малих і середніх підприємств, юридичних фірм і некомерційних організацій.

 
© 2018 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія