укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков виступив на практичному семінарі «Нові правила оформлення угод з нерухомістю та реєстрація в БТІ»

28.11.2011

Максим Копейчиков, адвокат, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив на практичному семінарі «Нові правила оформлення угод з нерухомістю та реєстрація в БТІ», який відбувся 24 листопада 2011 року у прес-центрі ІА «ЛІГАБізнесІнформ».

З 1–15 грудня Бюро технічної інвентаризації не буде приймати документи на реєстрацію прав власності. Це спричинено тим, що з 1 січня 2012 року набуває чинності постанова про нові правила реєстрації нерухомості. Про це розповіли експерти практичного семінару.

«З 1 грудня регіональні БТІ, а з 15 – київське відмовлятиме клієнтам у реєстрації прав на нерухомість. Очікується колапс і призупинення роботи ринку. Ми радимо нашим клієнтам відкласти реєстрацію угод і прав на нерухомість до початку березня», – заявив партнер ЮФ« Ілляшев та Партнери» Максим Копейчиков.

Експерт Всеукраїнської ліги БТІ Дмитро Павленко в свою чергу припустив, що держава відкладе передбачувані нововведення.

Присутні на заході ріелтори зазначили, що ринок вторинного житла вже практично не працює. І така зупинка триватиме щонайменше до кінця лютого – початку березня.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія