укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ірина Кириченко виступила з доповіддю на I-Pharma Marketing Conference – 2012

02.11.2012

Ірина Кириченко, патентний повірений України, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила на спеціалізованій конференції з інтернет-маркетингу в фармацевтичному бізнесі «I-Pharma Marketing Conference – 2012», організованій компанією «Моріон», яка відбулася 31 жовтня 2012 року в готелі «Русь», з доповіддю на тему «Правові аспекти рекламного контенту в Інтернеті».

У своїй доповіді Ірина Кириченко зазначила особливості рекламування лікарських засобів у спеціалізованих інтернет-ЗМІ, а також розповіла про відповідальність за порушення законодавства про рекламу.

У роботі конференції також взяли участь директор компанії «Моріон» Ігор Крячок, директор компанії «Агентство Медичного Маркетингу» Юрій Чертков, керівник проекту «Фармконсалтинг» Сергій Орлик, керівник відділу спеціальних RX-препаратів компанії «Тева Україна» Сергій Бородкін, старший менеджер медіа-департаменту компанії «GFK Ukraine» Максим Жуменко та ін.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія